"Zasady Korzystania"

Zaktualizowane zasady korzystania z dnia 6. października 2009.

Niniejsza umowa określająca zasady korzystania odnosi się do OdzyskacKobiete.pl i wszelkich podmiotów zależnych.

Veliki Prasak Sp. z. o. o. , ekskluzywny przedstawiciel handlowy e-książki "Jak odzyskać swoją byłą kobietę w nie więcej niż 30 dni" na Polskę, jest właścicielem i administratorem tej strony internetowej. Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie związane z korzystaniem z tej strony internetowej, możesz skontaktować się z naszym partnerem handlowym za pomocą e-maila, telefonu lub Skype-a które są podane na stronie Kontakt.

John Alexander Enterprises, Inc. oferuje produkty, usługi oraz treści dla mężczyzn, mówiące o tym w jaki sposób umawiać się z kobietami oraz trwać z nimi w szczęśliwych związkach. Żadna z oferowanych treści nie powinna być traktowana jako profesjonalna porada lub jako porada prawna. Powinny być one wykorzystywane jedynie w celach służących prywatnej rozrywce.

Korzystając z niniejszej strony, zgadzasz się przestrzegać następujących uwag, zasad i warunków (a my zachowujemy prawo do dowolnej aktualizacji lub zmiany, którejkolwiek z niniejszych zasad):

1. Niniejsza umowa określająca zasady korzystania wpisuje się w, jest strzeżona przez oraz jest zgodna z prawem stanu Kolorado, niezależnie od tego z jakiej lokalizacji korzystasz z naszych produktów i usług. Zgadzasz się, że jeżeli którakolwiek ze stron podejmie działania prawne, to w zakresie dozwolonym przez prawo wyłączna jurysdykcja pozostanie w gestii federalnych i stanowych sądów w okręgu El Paso w stanie Kolorado i że jedynym właściwym miejscem rozprawy będzie sąd federalny lub stanowy zlokalizowany w Kolorado.

2. Bez żadnego wyjątku strona to nie powinna być oglądana przez nikogo poniżej 18 roku życia. Oglądając niniejszą stronę potwierdzasz, iż masz co najmniej 18 lat.

3. Nie będziesz korzystał z niniejszej strony do celów, które są nielegalne bądź sprzeczne z prawem.

4. Nie naruszysz żadnej własności intelektualnej, ani tajemnicy handlowej zawartej na niniejszej stronie, włączając w to naruszenie praw autorskich, naruszenie znaków handlowych, naruszenie patentów lub naruszenie jakichkolwiek innych praw własnościowych należących do John Alexander Enterprises, Inc. Nie będziesz korzystał z żadnych materiałów, treści lub zdjęć pochodzących z niniejszej strony bez wcześniejszej pisemnej zgody od John Alexander Enterprises, Inc. Dodatkowo zgadzasz się, że nie stworzysz żadnych prac pochodnych od niniejszej strony.

5. Jeżeli prześlesz na niniejszą stronę jakikolwiek dowód uznania o niej, staje się on automatycznie wyłączną własnością John Alexander Enterprises, Inc. Dowód uznania stanowią jakiekolwiek wyznania użytkowników o pozytywnym wpływie produktów John Alexander Enterprises, Inc., które zazwyczaj pochodzą z przesyłanych do nas maili. Ponieważ dowody uznania są wyłączną własnością John Alexander Enterprises, Inc., John Alexander Enterprises, Inc. może publikować, edytować i reprodukować twój dowód uznania, co może oznaczać ujawnienie twoich danych osobowych, takich jak twoje inicjały lub imię (ale wyłącznie w przypadkach które są w zgodzie z naszą Polityką Prywatności).

6. John Alexander Enterprises, Inc. nie oferuje absolutnie żadnych gwarancji, poza tymi odnoszącymi się do materiałów zawartych na stronie. Zgadzasz się oszacowywać i ponosić wszelkie ryzyko związane z korzystaniem z niniejszej strony, włączając w to m in. jakiekolwiek koszty lub usługi naprawcze jakich może wymagać twój komputer.

7. Jakiekolwiek informacje, które nam udostępniasz, takie jak adres email lub imię, podlegają ochronie w ramach naszej Polityki Prywatności.

Z poważaniem,

John Alexander
© Prawa autorskie 2019 John Alexander; Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przeczytaj więcej o „Jak odzyskać byłą dziewczynę” | Sięgnij po swoją kopię teraz | Polityka prywatności | Zasady zwrotów | Kontakt